INFORMACJA

 

OPIS DOMKU NR 1:

Zapraszamy Państwa do domku letniskowego nad Jeziorem Ołów w Rynie - w samym sercu Mazur. Domek położony jest w pięknej okolicy, tuż przy lesie, kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora Ołów - jednego z najczystszych w Polsce. W odległości pięciu minut drogi piechotą znajduje się strzeżona plaża miejska, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz szereg malowniczych 'dzikich' kąpielisk. Jezioro to objęte jest strefą ciszy i znakomicie nadaje się do krótkich przejażdżek łódką. Nasz dom przeznaczony jest do wypoczynku dla 8 osób.

 


OPIS DOMKU NR 2:

Zapraszamy Państwa do domku letniskowego nad Jeziorem Ołów w Rynie - w samym sercu Mazur. Oferta dotyczy wypoczynku w nowo wybudowanym domku o wysokim standardzie, w którym znajdują się sypialnie dla 8 osób. Domek położony jest w pięknej okolicy, kilkadziesiąt metrów od brzegu jeziora Ołów - jednego z najczystszych w Polsce. W odległości pięciu minut drogi piechotą znajduje się strzeżona plaża miejska, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz szereg malowniczych 'dzikich' kąpielisk. Jezioro to objęte jest strefą ciszy i znakomicie nadaje się do krótkich przejażdżek łódką. Wokół brzegów biegnie malownicza ścieżka widokowa, znakomicie nadająca się do spacerów czy joggingu. 

Doskonałe miejsce do wypoczynku dla ceniących ciszę, spokój i relaks, ale również dla aktywnych. Promieniu pięciuset metrów znajduje się kąpielisko miejsce strzeżone, szereg „dzikich” plaż, pomosty wędkarskie, cumowiska dla łodzi wiosłowych. Jezioro objęte jest strefą ciszy. Dookoła jeziora prowadzi specjalna utwardzana i oświetlona trasa widokowa z malowniczymi mostkami – doskonałe miejsce na spacery, wycieczki rowerowe czy jogging.

DOJAZD:


KLIKNIJ I ZOBACZDOJAZD DO DOMKU - RYN NAD JEZIOREM OŁÓW

CENA WYNAJMU:

KONTAKT:

Grażyna Łaszkiewicz
tel: 501 753 099
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj